Zgarnij premię do 250 złotych i bon do Rossmanna o wartości 100 złotych za założenie konta w Banku Millennium!

prom-zak-2

Już dziś startuje ekskluzywna akcja skierowana do nowych klientów Banku Millennium. Klient może zyskać Premię 50 złotych oraz Kartę podarunkową do drogerii Rossmann o wartości 100 złotych za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student i spełnienie kilku prostych warunków!

Akcja zostanie przeprowadzona na stronach serwisu internetowego pod adresem URL: konto360.zpremia.pl. Udział w konkursie można wziąć od 8.08.2017 r. do 15.12.2017 r.

Zobacz jak zgarnąć 50 złotych Premii i Kartę podarunkową do Rossmanna o wartości 100 złotych!

– Zarejestruj się na Stronie Promocyjnej przy użyciu własnego adresu e-mail, imienia i nazwiska
– Do 31.08.2017 r. kliknij w udostępniony w aplikacji link, który przekieruje cię do wniosku na stronach Banku i złóż wniosek o założenie konta
– Do 04.09.2017 zawrzyj z bankiem Umowę i umowę o kartę debetową do Konta
– Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych Banku, podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz współpracujące z Bankiem na podstawie umowy, poprzez środki porozumiewania się na odległość, w tym drogą telefoniczną, oraz nie odwołuj tej zgody w okresie trwania Promocji
– Wyraź zgodę na na ujawnienie przez Bank Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową, dotyczących spełnienia lub niespełnienia warunków uprawniających Uczestnika do otrzymania Premii lub Premii dodatkowej
– Zasil nowo otwarte Konto kwotą co najmniej 1.000 zł (słownie: tysiąc złotych) we wrześniu i w październiku 2017 r.
– Wykonaj co najmniej jedną płatność bezgotówkową we wrześniu i w październiku w stacjonarnych punktach handlowo – usługowych (POS), przy czym za płatność bezgotówkową rozumie się transakcje dokonane kartą debetową do Konta lub Blikiem w sklepach stacjonarnych (POS) lub przez Internet, zaksięgowane przez Bank na Koncie.

Z jednego profilu na Stronie Promocyjnej można założyć tylko jedno Konto. Jeden Uczestnik może otrzymać tylko jedną Premię bez względu na liczbę założonych profili na Stronie Promocyjnej i złożonych Wniosków.

Zobacz jak zdobyć Premię dodatkową nawet 200 złotych!

Za polecanie założenia konta w Banku Millenium możesz zgarnąć dodatkowe 50 złotych za każdego Poleconego! Możesz polecić maksymalnie do czterech osób. Wystarczy tylko, że:
– Do 31.08.2017 wygenerujesz w aplikacji konkursowej kod i przekażesz go Poleconemu
– Polecony spełni warunki, uprawniające go do otrzymania Premii
– Twój kod, imię i nazwisko zostaną prawidłowo wpisane w aplikacji przez Poleconego

Nie czekaj! Zgarnij Premię już dziś!

Rozstrzygnięcie akcji:
Rozstrzygnięcie akcji nastąpi najpóźniej do dnia 20.11.2017 r.

Uczestnik zostanie poinformowany o przyznaniu Premii i Premii dodatkowej do 20.11.2017 r. Premia i Premia dodatkowa zostaną wypłacone do 15.12.2017 r. O przyznaniu Premii i Premii dodatkowej, Organizator powiadomi Uczestników przesyłając wiadomość e-mail, na adres wskazany przy rejestracji na Stronie Promocyjnej.

Uczestnicy, do dnia 30.11.2017 r zobowiązani są do zalogowania się na Stronie Promocyjnej i uzupełnienia danych: (imię i nazwisko, adres zamieszkania i numer Konta otwartego w ramach Promocji). Premia i Premia dodatkowa za Poleconych użytkowników zostanie wypłacona uprawnionemu Uczestnikowi na rachunek w Banku Millennium, który otwarty został w ramach Promocji. Karty podarunkowe do sieci drogerii Rossmann zostaną wysłane pocztą, na adres Uczestnika podany na Stronie Promocyjnej.

Warunkiem otrzymania Premii i Premii dodatkowej jest łączne spełnienie warunków wskazanych w Regulaminie.

Nie czekaj i weź udział w promocji!

Kategorie: Nowości,

Dodaj komentarz