Zgarnij premię 75 zł w akcji Nest Banku!

promocja_zak_2

Już dziś startuje ekskluzywna akcja skierowana do nowych klientów Nest Banku. Klient może zyskać premię 75 złotych za założenie konta w Nest Banku!

Akcja zostanie przeprowadzona na stronach serwisu internetowego pod adresem URL:  neskonto.zpremia.pl. Udział w konkursie można wziąć od 21.07.2017 r. do 31.07.2017 r.

Zobacz jak zgarnąć 75 złotych premii!

– Zarejestruj się na Stronie Promocyjnej przy użyciu własnego adresu e-mail
– Zaznacz oświadczenia o akceptacji Regulaminu
– Wyraź zgodę na przekazywanie informacji handlowych przez Organizatora
– Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych
– Złóż w okresie obowiązywania Promocji Wniosek o Nest Konto wyłącznie poprzez Stronę Promocyjną. W Promocji brane są pod uwagę wyłącznie Wnioski złożone za pośrednictwem Strony Promocyjnej
– Wyraź zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank oraz wysyłanie przez Nest Bank informacji handlowych drogą elektroniczną (pkt. 5 i 6 we Wniosku o założenie Nest Konta)
– Podpisz z Nest Bankiem umowę o Nest Konto
– Nie rezygnuj z umowy, w terminie i na warunkach określonych przez obowiązujące przepisy prawa
– Dokonaj transakcji bezgotówkowej, wykonanej poprzez płatność kartą wydaną do Nest Konta lub przelewem, na łączną kwotę min. 150 zł w okresie 60 dni od daty złożenia wniosku o Nest Konto (jedna lub wiele płatności).
Z jednego profilu na Stronie Promocyjnej można założyć tylko jedno Nest Konto. Jeden Uczestnik może otrzymać tylko jedną Premię bez względu na liczbę założonych profili na Stronie Promocyjnej i złożonych Wniosków.

Nie czekaj! Zgarnij premię już dziś!

Rozstrzygnięcie akcji:
Rozstrzygnięcie Promocji nastąpi najpóźniej do dnia 30.10.2017 r.

Uczestnik zostanie poinformowany o przyznaniu Premii do 30.10.2017 r. Premia zostanie wypłacona do 15.11.2017 r. O przyznaniu Premii, Organizator powiadomi Uczestników przesyłając wiadomość e-mail, na adres wskazany przy rejestracji na Stronie Promocyjnej.

Uczestnicy, do dnia 06.11.2017 r. zobowiązani są do zalogowania się na Stronie Promocyjnej i uzupełnienia danych: (numer swojego aktywnego Nest Konta, imię i nazwisko, adres zamieszkania). Premia zostanie wypłacona uprawnionemu Uczestnikowi na rachunek w Nest Banku otwarty w ramach Promocji.

Warunkiem otrzymania Premii jest łączne spełnienie warunków wskazanych w Regulaminie.

Nie czekaj i weź udział w promocji!

Kategorie: Nowości,

Dodaj komentarz