Tankuj Korzyści z Toyota Bank!

toyota-swinka

Rok 2016 upłynie pod hasłem Roku Korzyści z Toyota Bank!

A już dziś wystartowała nowa, ekskluzywna akcja skierowana do nowych i obecnych klientów banku – Tankuj Korzyści z Toyota Bank. Jest to akcja, której koniecznie musisz wziąć udział! Dlaczego? Powodów jest wiele. Za udział w akcji zgarnąć możesz nawet 110 zł, atrakcyjny moneyback, lokatę na 2,75% oraz jedną ze specjalnych nagród w konkursie. Czytając dalej, dowiesz się jak skorzystać z promocji.

Dla nowych klientów – załóż lokatę i zgarnij 100 zł:

Najwięcej zyskać mogą nowi klienci Toyota Banku – do zgarnięcia jest aż 100 zł za założenie lokaty na 100 dni. By skorzystać z tej oferty należy do 29.02.2016 zarejestrować się na  stronie promocji i potwierdzić swoją rejestrację klikając w link aktywacyjny otrzymany w mailu. Na stronie promocji należy wybrać opcję „nie mam Konta Jedynego w Toyota Bank”. Po przekierowaniu na stronę banku należy wypełnić wniosek o konto, zaznaczając przy tym niezbędne do udziału w konkursie zgody na przesyłanie informacji handlowych o ofercie banku za pomocą poczty elektronicznej i SMS, przetwarzanie danych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz przekazanie przez bank tajemnicy bankowej do organizatora promocji w celu prawidłowego rozliczenia akcji.

Zarejestruj się już dziś i zgarnij 100 zł premii

W ciągu 2 dni roboczych od wypełnienia wniosku skontaktuje się z Tobą konsultant Banku w celu umówienia wizyty kuriera niezbędnej do podpisania umowy. Po uruchomieniu konta wystarczy już tylko przy pomocy bankowości elektronicznej założyć Lokatę Plan Depozytowy na 100 dni na 2,75% w skali roku. Lokatę należy założyć do 28.03.2016, a wymagana kwota to minimum 10 000 zł. Lokatę należy utrzymać przez przynajmniej 70 dni.

Dla obecnych klientów – 50 zł za założenie lokaty:

Także obecni klienci Toyota Bank mają szansę skorzystać z tej promocji. Proces wygląda podobnie jak w przypadku nowych klientów – należy zarejestrować się na stronie promocji  i potwierdzić rejestrację klikając w link aktywacyjny. Na stronie promocji należy wybrać opcję „mam Konto Jedyne w Toyota Bank”. Po przekierowaniu na stronę banku konieczne będzie wyrażenie zgód na przekazywanie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w celu realizacji promocji. Po wykonaniu opisanych wyżej kroków wystarczy już tylko do dnia 28.03.2016 zwiększyć saldo posiadanych depozytów na dzień 27.01.2016 przez założenie co najmniej jednej lokaty Plan Depozytowy na 100 dni. Minimalna kwota lokaty musi wynieść 10 000 zł. Musimy również utrzymać saldo depozytów z dnia 27.01 przez kolejne 30 dni.

Nie przegap tej okazji. Jesteś klientem Toyota Bank? Weź udział w akcji i zyskaj 50 zł premii

Także w tym przypadku nowo założoną lokatę należy utrzymać przez minimum 70 dni.

Kolejne 10 zł za rejestrację w programie „Tankuj korzyści do pełna”

By zgarnąć kolejne 10 zł wystarczy tylko wziąć udział w akcji lokatowej opisanej powyżej, spełnić jej warunki, ale także zarejestrować się do programu „Tankuj korzyści do pełna” przez wypełnienie zgłoszenia na dedykowanej stroni promocji (lub przy pomocy infolinii). Wszystko to należy wykonać do 28.03.2016. Akcja ta promuje korzystanie z atrakcyjnego pakietu, w ramach którego możesz zyskać nawet 10% zwrotu za transakcje kartą na stacjach paliw.

Informacja o przyznaniu premii

Jeśli spełniłeś warunki promocji i należy Ci się premia zostaniesz o tym poinformowany do 14.06.2016. Po otrzymaniu takiej wiadomości należy do 21.06.2016 zalogować się na stronie promocji i uzupełnić swoje dane do przelewu premii. Premia zostanie wypłacona do 30.06.2016 na aktywne Konto Jedyne założone w ramach tej promocji.

Dodatkowe nagrody w konkursie za korzystanie z moneybacku

To nie koniec atrakcji przewidzianych dla uczestników tej promocji. Biorąc w niej udział możesz zgarnąć także nagrody rzeczowe. Wśród nich znajdują się kamera GoPro Hero 4 Silver, tablet Acer B1-770, książka „500 zdań polskich” Jerzego Bralczyka. Zasady konkursu powiązane są z opisanymi powyżej akcjami. By wziąć w nim udział należy spełnić warunki akcji lokatowej, zarejestrować się w programie moneyback i przynajmniej trzykrotnie uzyskać zwrot w tej ofercie (najpóźniej do dnia 31.08.2016).

Konkurs dla uczestników akcji Tankuj Korzyści

Jeśli zdecydujesz, że chcesz uczestniczyć w tym konkursie musisz do 20.05.2016 zgłosić swoją pracę konkursową, czyli hasło promujące korzystanie z oferty moneybacku. Zgłoszenia dokonasz po zalogowaniu się na stronie promocji. Maksymalna długość hasła to 250 znaków.

Autorzy najciekawszych haseł zostaną poinformowani o wygranej do 27.09.2016. Po otrzymaniu takiej informacji 03.10.2016 będziesz musiał podać dane od odbioru nagrody odpowiadając na wysłanego maila.

Wszystkie szczegóły opisanych wyżej akcji dostępne są w regulaminie.

 

Takiej akcji jeszcze nie było! Zarejestruj się już dziś i sprawdź sam jak wiele nagród możesz zyskać!

Kategorie: Nowości,

Dodaj komentarz