Rok korzyści nadal trwa. Zdobądź kolejne 50 zł w akcji Toyota Bank

toyota-zaslepka

Brałeś udział w naszych poprzednich akcjach z Toyota Bank? Świetnie! To oferta jest właśnie dla Ciebie! Jeśli posiadasz jeszcze Konto Jedyne masz szanse zdobyć kolejne 50 zł.
W tej promocji mogą wziąć udział uczestnicy naszych poprzednich akcji, czyli:
–  Lokata Toyota Bank z premią URL: lokata35.zpremia.pl;
–  Promocja SUPER DUET URL: lokata325.zpremia.pl;
–  Depozyt Plus w Toyota Bank z premią URL: lokata6m.zpremia.pl;
–  Promocja SUPER DUET edycja 3 URL: lokata.zpremia.pl;
–  Bądź aktywny- załóż nowy depozyt URL:aktywni.zpremia.pl
–  100 dni z premią URL:tankujkorzysci.zpremia.pl
–  130 dni z premią URL: lokata130dni.zpremia.pl
Rok Korzyści w Toyota Bank jeszcze się nie skończył! Aby otrzymać 50 zł jednorazowej Premii musisz spełnić następujące warunki:
– zarejestrować się w aplikacji konkursowej aktywnizyskuja.zpremia.pl w dniach od 06.12.2016 roku do 19.12.2016 roku,
– wyrazić wszystkie zgody na przetwarzane danych osobowych i zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w części określonej w zgodzie,
– po potwierdzeniu rejestracji do 08.01.2017 r. kliknąć w link udostępniony w serwisie, który przekierowuje Cię na stronę banku, gdzie powinieneś zwiększyć saldo depozytów posiadanych w Banku na dzień 05.12.2016 roku (czyli zwiększyć kwotę środków pieniężnych zgromadzonych na wszystkich kontach i wszystkich lokatach w Banku) poprzez założenie co najmniej jednej lokaty Plan Depozytowy na 130 dni na kwotę minimum 10 000 zł. Lokatę musisz utrzymać ją przez 40 dni od dnia założenia.
– dodatkowo przez co najmniej 40 dni, licząc od dnia założenia lokaty Plan Depozytowy na 130 dni, utrzyma zwiększone o kwotę min. 10 000 zł saldo wszystkich depozytów, które posiadałeś w Banku w dniu 05.12.2016 r.
Nie przegap tej okazji. Jesteś klientem Toyota Bank? Weź udział w akcji i zyskaj 50 zł premii!
Z jednego profilu w Aplikacji można złożyć tylko jeden Wniosek.
Jednemu Uczestnikowi może zostać przyznana tylko jedna gwarantowana premia.
Przyznanie premii
Informację o przyznaniu premii otrzymasz do dnia 07.03.2017 r. Od tego momentu do 13.03.2017 r. będziesz mógł zalogować się ponownie w aplikacji konkursowej i podać swoje dane do przelewu premii: imię, nazwisko, numer swojego aktywnego Konta Jedynego (na który zostanie przekazana premia) oraz adres zamieszkania. Przelew ten powinien dotrzeć na konto do 31.03.2017 r. Do tego właśnie dnia należy utrzymać aktywne Konto Jedyne.

Szczegóły akcji w regulaminie

Ta akcja to kolejny dowód na to, że warto być naszym stałym klientem! Nie zwlekaj ani chwili i dołącz do grona szczęśliwców, którzy po raz kolejny zyskają premię w akcji z Toyota Bank!

Kategorie: Nowości,

Dodaj komentarz