Nawet do 350 zł premii za udział w nowej akcji z Toyota Bank!

prom-zak

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty, którą przygotowaliśmy wraz z Toyota Bank dla nowych i obecnych klientów Banku. Każdy z nich może zgarnąć atrakcyjną premię pieniężną, poniżej znajdziecie szczegółowy opis warunków oferty.

Nowi klienci zyskują 100 zł premii podstawowej

Nowi klienci Banku, czyli tacy, którzy w okresie od 07.04.2015 do dnia 28.08.2016 nie posiadali Konta Jedynego w Toyota Bank, mają do spełnienia kilka prostych warunków. Po pierwsze muszą do 30.09.2016 (UWAGA!! Akcja przedłużona do 09.10.2016!) zarejestrować się na stronie akcji  i wybrać  opcję „Nie mam konta w Toyota Bank”. Następnie poprzez stronę akcji przechodzą do złożenia wniosku o konto. Oprócz podania tam swoich danych konieczne będzie wyrażenie zgody na:

  • przesyłanie informacji handlowych o ofercie banku
  • przetwarzanie danych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu marketingu bezpośredniego
  • wyrażenie zgody na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji

Po złożeniu wniosku o konto Toyota Bank skontaktuje się w ciągu 2 dni roboczych i ustali termin wizyty kuriera w celu podpisania umowy.
Kolejnym krokiem koniecznym do uzyskania premii jest założenie lokaty Plan Depozytowy na 130 dni na kwotę 10 000 zł. Lokatę należy założyć do 31.10.2016, utrzymać minimum 70 dni, ale najlepiej zachować ją do końca – wtedy otrzymacie także zysk z odsetek. Oprocentowanie lokaty to 2,5%.

Niezależnie od tego czy jesteś nowym, czy obecnym klientem w Toyota Bank, sprawdź jak łatwo możesz zdobyć premię w naszej akcji!

50 zł premii dla Obecnych klientów

Także w przypadku obecnych klientów, warunki niezbędne do otrzymania premii są dosyć podobne. Obecny klient, to taki, który wziął udział w jednej z naszych poprzednich akcji z Toyota Bank:

  • „Lokata Toyota Bank z premią”
  •  „SUPER DUET”
  •  „SUPER DUET edycja 2”
  •  „SUPER DUET edycja 3”
  •  „Bądź aktywny – załóż nowy depozyt”
  • „Tankuj korzyści z Toyota Bank”

Klient na początku do 30.09.2016 (UWAGA!! Akcja przedłużona do 09.10.2016!) rejestruje się na stronie akcji i wybiera opcję „Mam konto w Toyota Bank” Następnie, podobnie jak nowy klient Banku, musi do 31.10.2016 założyć lokatę Plan Depozytowy na 130 dni na kwotę 10 000 zł i utrzymać ją minimum 70 dni. Dodatkowym warunkiem dla obecnego klienta jest przez co najmniej 30 dni, licząc od dnia założenia lokaty Plan Depozytowy, utrzymanie zwiększonego o kwotę min. 10 000 zł salda wszystkich depozytów, które posiadał w dniu 28.08.2016.  Jako saldo z dnia 28.08.2016 rozumiemy kwotę środków pieniężnych zgromadzonych na wszystkich kontach i wszystkich lokatach w Banku we wskazanym dniu.

Dodatkowe 250 zł do zdobycia w akcji „Polecaj i zarabiaj”

Zarówno obecny jak i nowy klient może zgarnąć dodatkowo aż 250 zł premii! Co należy zrobić, aby tak się stało? Wystarczy namówić swoich znajomych na skorzystanie z akcji lokatowej. Klient generuje na stronie akcji swój kod polecający, który przekazuje znajomym. Osoby polecone rejestrując się na stronie akcji muszą podać dane polecającego i jego kod polecający. Ostatnim warunkiem niezbędnym do przyznania premii jest spełnienie warunków akcji lokatowej zarówno przez osobę polecającą, jak i poleconą. Za każdą osobę poleconą klient otrzyma 50 zł, można polecić maksymalnie 5 osób.

Przyznanie premii 

O przyznaniu premii podstawowej oraz dodatkowej w akcji „Polecaj i zarabiaj” organizator powiadomi do 17.01.2017. Po otrzymaniu takiej wiadomości do dnia 31.01.2017 należy na stronie promocji uzupełnić dane niezbędne do wykonania przelewu. Premia zostanie przelana na konto do dnia 14.02.2017. To idealny prezent na walentynki!

Szczegółowe warunki akcji dostępne także w regulaminie.

Taka akcja może się już nie powtórzyć. Nie czekaj i już dziś zawalcz nawet o 350 zł premii!

Kategorie: Nowości,

Dodaj komentarz