Lokata z premią! Załóż lokatę Happy i zgarnij 50 zł premii gotówkowej

happy1

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej najnowszej promocji. Za założenie lokaty Happy w Idea Banku do zgarnięcia jest 50 zł premii gotówkowej. Dodatkowym plusem jest też atrakcyjne oprocentowanie lokaty – aż 5% w skali roku.

Załóż Lokatę Happy w Idea Banku, by otrzymać 50 zł premii gotówkowej!

Jakie są pozostałe parametry lokaty?

Jej czas trwania to 3 miesiące. Minimalna kwota lokaty to 1 000 zł, natomiast maksymalna 10 000 zł. Klient może założyć tylko jedną lokatę. Promocja kierowana jest tylko do nowych klientów banku.

Co należy zrobić, by uzyskać 50 zł premii gotówkowej oraz atrakcyjne oprocentowanie 5%?

Przede wszystkim należy w dniach 8 września – 5 października zarejestrować się na stronie promocji, pod tym adresem. Następnie należy potwierdzić rejestrację klikając w link przesłany na maila.  Kolejnym krokiem jest wypełnienie wniosku o lokatę. W ciągu 14 dni od złożenia wniosku trzeba zasilić lokatę kwotą przynajmniej 1 000 zł.

O przyznaniu premii uczestnicy zostaną poinformowani mailowo najpóźniej 10 listopada. Następnie do 30 listopada trzeba będzie na stronie promocji uzupełnić swój profil podając dane do przelewu.

Premia pieniężna zostanie wypłacona klientom do 5 grudnia.

Szczegóły promocji dostępne w regulaminie na stronie lokata.zpremia.pl

Prawda, że proste?

Kategorie: Nowości,

Jedna odpowiedź do “Lokata z premią! Załóż lokatę Happy i zgarnij 50 zł premii gotówkowej”

  1. shopwme.ru pisze:

    Zakladajac Lokate Happy w powyzszej promocji nie wiazemy sie niczym z bankiem. Po zakonczeniu lokaty po prostu nasze srodki do nas wroca.

Dodaj komentarz