Konto Godne Polecenia – 80 zł premii i nagroda!

bz-wbk-zak

Przedstawiamy kolejną świetną ofertę, w której za założenie konta w Banku Zachodnim WBK możesz zdobyć aż 80 zł premii gotówkowej oraz nagrodę – tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite WiFi!
Warunki udziału w akcji są bardzo proste!

Na początku należy zarejestrować się na stronie promocji i aktywować swój profil. Po przejściu na stronę banku należy wypełnić wniosek o konto zaznaczając w nim, że chcesz otrzymać także kartę do konta. Umowę podpisać możesz na dwa sposoby: albo za pośrednictwem kuriera, albo poprzez przelew weryfikacyjny. Umowę należy zawrzeć do 15.10.2015 r. a następnie dokonać płatności bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 100 zł. Tyle wystarczy, żeby otrzymać 70 zł premii, która zostanie wypłacona do 20.11.2015 r.  Wcześniej, do 04.11.2015 r., powiadomiony o przyznaniu premii uczestnik będzie musiał uzupełnić w aplikacji swoje dane do przelewu.

Przejdź na stronę promocji i zgarniaj bonusy!

Kolejne 10 zł  premii możesz zgarnąć za to, że pobierzesz aplikację mobilną BZWBK24 mobile i za jej pośrednictwem do 15.10.2015 r. założysz Lokatę mobilną (jej kwota minimalna to 1 000 zł)

Szybsi zyskują więcej!

Oprócz premii pieniężnej możesz zdobyć także nagrodę rzeczową – tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite WiFi. Jedyne co trzeba zrobić, to założyć wspomnianą wcześniej Lokatę mobilną jako pierwsza osoba spośród biorących udział w akcji w danym dniu. Codziennie do wygrania jest jeden tablet. W przypadku, gdy więcej osób założy lokatę w tym samym czasie, pod uwagę będzie brana kwota założonej lokaty.  By otrzymać tablet, lokatę należy utrzymać do 15.10.2015 r.

Nie czekaj ani chwili, weź udział w promocji i ciesz się premią!

 

Kategorie: Nowości,

Dodaj komentarz