Konto Godne Polecenia 4% z premią 120 zł!

wbk-120-zł

Czy wiesz jak łatwo możesz zdobyć aż 120 zł i do tego być posiadaczem świetnego konta? Wystarczy wziąć udział w naszej najnowszej akcji i założyć Konto Godne Polecenia w promocji „Konto na 4%” w Banku Zachodnim WBK S. A.

Akcja i konkurs zostaną przeprowadzone na stronach serwisu internetowego pod adresem URL: konto.zpremia.pl, za pomocą dedykowanej do tego celu aplikacji promocyjnej.

Uczestnicy w dniach od 21 marca 2016 roku do 20 kwietnia 2016 r. na stronie Serwisu powinni wykonać następujące czynności:
– zarejestrować się i założyć profil,
– kliknąć w link przesłany na wskazany adres e-mail,
– wyrazić w formularzu udostępnionym w linku zgodę na zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej, w zakresie określonym w formularzu,
– na stronie serwisu Partnera w domenie URL: centrum24.pl wypełnić wniosek o Konto Godne Polecenia w promocji „Konto na 4%”,

a następnie podpisać z Bankiem Umowę („Umowa”) o Konto Godne Polecenia w promocji „Konto na 4%” – wybierając jedną z dwóch możliwości:
1) za pomocą przelewu internetowego z konta w innym banku – wysłać przelew weryfikacyjny na 1 zł
2)  za pośrednictwem kuriera (konieczne jest dostarczenie kserokopii dowodu osobistego kurierowi lub załączenie skanu dokumentu do wniosku).

Załóż Konto Godne Polecenia 4% i zyskaj aż 120 zł premii!

Uczestnicy ponadto powinni w okresie od dnia 01 kwietnia 2016 roku do dnia 30 czerwca 2016 roku zapewnić wpływ w wysokości 800 zł (słownie: osiemset złotych) na Konto Godne Polecenia w promocji „Konto na 4%” założone w ramach Akcji w każdym z trzech miesięcy kalendarzowych (to jest kwiecień, maj i czerwiec.) UWAGA: Liczy się data zaksięgowania środków na rachunku. Środki nie mogą pochodzić z przelewu własnego z konta w Banku Zachodnim WBK S.A.

Z jednego profilu w Aplikacji można złożyć tylko jeden Wniosek.
Jednemu Uczestnikowi może zostać przyznana tylko jedna gwarantowana premia.

O przyznaniu gwarantowanej premii zostaniesz powiadomiony do dnia 25.07.2016.
Do dnia 31.07.2016. powinieneś uzupełnić w Aplikacji numer swojego Konta Godnego Polecenia, które założone zostało podczas Promocji.
Premia gwarantowana zostanie przekazana przez Organizatora do dnia 24.08.2016.

Szczegóły akcji w regulaminie.

Kategorie: Nowości,

Jedna odpowiedź do “Konto Godne Polecenia 4% z premią 120 zł!”

  1. To była bardzo ciekawa promocja czekamy na kolejne

Dodaj komentarz