Czy dostałeś kiedyś 140 zł za założenie dwóch lokat?

super-duet (1)

Aż 140 zł można zgarnąć w naszej najnowszej akcji promocyjnej Super Duet organizowanej wspólnie z Toyota Bankiem. Co należy zrobić, żeby otrzymać te pieniądze? Wystarczy założyć dwie lokaty, jedną na 80 dni, drugą na 120 dni. Prawda, że poste?

Ale po kolei.
By zostać objętym promocją trzeba przede wszystkim do 11 czerwca zarejestrować się na stronie serwisu pod adresem lokata325.zpremia.pl. Następnie trzeba założyć Konto Jedyne. Wciągu dwóch dni od złożenia wniosku bank powinien skontaktować się w sprawie ustalenia daty wizyty kuriera, który dostarczy umowę o konto.
Następnie w ciągu dwóch tygodni (jednak nie później niż do 11 czerwca) należy założyć lokatę Plan Depozytowy na 80 dni, która oprocentowana jest na 3,25%. Kwota minimalna jaką możesz wpłacić na tę lokatę to 3 000 zł zaś maksymalna to 7 000 zł.
Kolejną lokatę Depozyt Plus należy uruchomić w okresie 30 dni od założenia pierwszej (jednak nie później niż do 10 sierpnia). Lokata ta oprocentowana jest na 2,6% a jej czas trwania to pół roku. Minimalna kwota wpłaty na lokatę Depozyt Plus to 5 000 zł, natomiast maksymalna 50 000 zł.
O przyznaniu premii organizator promocji poinformuje do 12 grudnia. Po otrzymaniu takiej informacji uczestnicy będą mięli czas do 25 grudnia na to, by w aplikacji na stronie promocji uzupełnić swoje dane. Na założone w czasie promocji Konto Jedyne zostanie do dnia 31 grudnia przekazana premia pieniężna w wysokości 140 zł.

Warunkiem uczestnictwa w akcji jest bycie nowym klientem Toyota Banku, który do dnia 14.05.2015 nie posiadał żadnych produktów banku. Więcej szczegółów na stronie promocji.

Kategorie: Nowości,

Dodaj komentarz