BNP Paribas iKonto z premią 70 zł!

BNP1

Jak łatwo i szybko wzbogacić się o 70 zł? Wystarczy wziąć udział w naszej najnowszej promocji organizowanej wspólnie z BNP Paribas. Jej zasady są bardzo proste. By wziąć w niej udział należy do 16 listopada zarejestrować się w aplikacji na stronie konto.zpremia.pl, a następnie po otrzymaniu na maila linku do wniosku, wypełnić go i założyć konto w BNP Paribas.

Do otrzymania premii potrzeba spełnić jeszcze tylko jeden warunek. Do 10 grudnia trzeba będzie wykonać kartą dołączoną do konta płatności na kwotę łącznie 150 zł.

Załóż iKonto w BNP Paribas i zdobądź 70 zł premii gotówkowej!

Wszyscy uczestnicy, którzy zakwalifikują się do otrzymania premii zostaną o tym poinformowani mailowo do 19 grudnia. Po otrzymaniu takiego maila będzie kilka dni (do 27.12.2015) na ponowne zalogowanie się w aplikacji i uzupełnienie tam swoich danych do przelewu. Trzeba będzie podać tam numer założonego w promocji iKonta, na które do 31 grudnia trafi premia pieniężna.

Korzystając z iKonta możecie dodatkowo zgarnąć 3% moneybacku za transakcje wykonywane kartą w Internecie, dokonane za pośrednictwem systemu PayU. Konto i karta są darmowe pod pewnymi warunkami. Szczegóły produktu dostępne są tutaj. Promocja dedykowana jest tylko dla nowych klientów banku.

Kategorie: Nowości,

Jedna odpowiedź do “BNP Paribas iKonto z premią 70 zł!”

  1. Panie i Panowie, jakie sa sposoby zamkniecia konta w BNP Paribas? jest jakis druk wypowiedzenia? czy zastrzezenie karty telefonicznie spowoduje, ze nie bedzie juz za nia pobierana oplata?

Dodaj komentarz