Aż 100 zł premii za założenie Konta Godnego Polecenia 4%!

super-duet-2-zak (1)

Takiej promocji jeszcze u nas nie było! 100 zł premii i darmowe konto przy minimum formalności – jak je założyć? Czytaj dalej.

Wraz z Bankiem Zachodnim WBK zapraszamy do udziału w naszej najnowszej akcji. Aby skorzystać z naszej promocji po pierwsze musisz zarejestrować się na naszej stronie godnepolecenia.zpremia.pl  i kliknąć w link aktywacyjny przesłany wiadomości mailowej. Do dnia 27.11.2015 musisz poprzez naszą stronę złożyć wniosek o Konto Godne Polecenia. Składając wniosek wybierasz jedną z dwóch ścieżek podpisania umowy o konto. Możesz to zrobić poprzez przelew weryfikacyjny lub przez wizytę kuriera. Następnie do 31.12.2015 jest czas na dopełnienie formalności związanych z założeniem konta. Także w tym czasie musisz wykonać płatności na minimum 100 zł kartą dołączoną do konta. Nie będą brane pod uwagę transakcje bankomatowe, przelewy z konta,  płatności anulowane oraz płatności niezaksięgowane. Po spełnieniu tych warunków, informację o przyznaniu premii otrzymasz do 31.01.2016, następnie do 14.02.2016 masz czas, aby uzupełnić swoje dane do przelewu w aplikacji konkursowej. Premia 100 zł zostanie przelana na Twoje konto do 29.02.2016. Do tego czasu założone w ramach promocji konto musi zostać aktywne.

Takiej oferty jeszcze nie było. Nie zwlekaj i załóż Konto Godne Polecenia 4% z premią 100 zł!

Udziału w akcji nie mogą wziąć osoby, które posiadały konto osobiste prowadzone w złotych polskich od dnia 31 sierpnia 2015 roku.

 

Czy spotkałeś się z lepszą ofertą konta? Nie marnuj ani chwili, załóż je już dziś i ciesz się atrakcyjnymi warunkami i premią 100 zł.

 

 

 

Kategorie: Nowości,

Jedna odpowiedź do “Aż 100 zł premii za założenie Konta Godnego Polecenia 4%!”

  1. Bloger50zl pisze:

    Bardzo dobra promocja z mega prostymi warunkami!

Dodaj komentarz