Atrakcyjne oprocentowanie i 60 zł premii gotówkowej! Załóż lokatę 3,5% w Toyota Bank

toyo

Nie wiesz gdzie ulokować swoje oszczędności? Mamy dla ciebie świetną propozycję! Razem z Toyota Bankiem zapraszamy do udziału w akcji, w której za założenie lokaty można dostać atrakcyjny cashback 60 zł.

Warunki udziału w akcji są następujące:

Do 21 kwietnia należy zarejestrować się na stronie lokata35.zpremia.pl , a następnie kliknąć w przesłany mailem link i złożyć wniosek o otwarcie Konta Jedynego.  W ciągu następnych dwóch dni skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku, by potwierdzić przyjęcie wniosku oraz umówić wizytę kuriera. Kurier powinien zjawić się w ciągu następnych trzech dni robaczych. Po uruchomieniu Konta Jedynego będziesz miał 14 dni na to, by przez system bankowości elektronicznej założyć lokatę Plan Depozytowy na 80 dni. By uzyskać premię musisz do 8 czerwca utrzymać na lokacie kwotę przynajmniej 3 000 zł.

60 zł premii gotówkowej do zgarnięcia już dziś!

Każdy klient może założyć aż 7 takich lokat, ale premia przysługuje tylko za jedną. Na lokatę można wpłacić od 3 000 zł do 7 000 zł. Promocja dostępna jest tylko dla nowych klientów Toyota banku, którzy nie posiadają obecnie Konta Jedynego ani lokaty Plan Depozytowy na 80 dni.

Kategorie: Nowości,

Dodaj komentarz