80 zł premii gotówkowej do zdobycia za założenie Lokaty Bezkarnej w BGŻ Optima!

Lokata-z-premiTŽu¦Ő-Gazeta.pl_-1019x1024

80 zł premii gotówkowej możesz otrzymać za założenie Lokaty Bezkarnej w BGŻ Optima. Do spełnienia tylko kilka prostych warunków, taka promocja nie zdarza się codziennie!

By wziąć udział w promocji należy do 20 czerwca zarejestrować się na stronie lokatazpremia.gazeta.pl i aktywować profil kliknięciem w link przesłany na maila. Następnie po kliknięciu w link na stronie promocji wypełnić wniosek o założenie Lokaty Bezkarnej.  30 dni roboczych od złożenia wniosku będziesz miał na zasilenie lokaty kwotą co najmniej 1 000 zł. Ostatnim warunkiem promocji jest utrzymanie na lokacie kwoty minimum 1 000 zł do 20 lipca.  Gdy spełnisz te warunki otrzymasz od nas 80 zł premii gotówkowej! O spełnieniu warunków powiadomimy Cię najpóźniej do 15 sierpnia. Po 30 dniach od otrzymania takiej wiadomości zaloguj się ponownie na stronie promocji i uzupełnij swoje dane do przelewu.

Załóż Lokatę Bezkarną BGŻ Optima i zgarnij 80 zł cashbacku!

Lokata Bezkarna jest jedną z najlepiej oprocentowanych lokat na rynku – aż 4% w skali roku. Czas jej trwania to 3 miesiące. Kwota minimalna to 1 000 zł, zaś maksymalna 20 000 zł. Można ją zerwać bez ryzyka utraty odsetek. Lokatę może założyć osoba, która nie jest obecnie klientem banku. Ponadto w pakiecie z lokatą zakładasz Konto Oszczędnościowe 3,5% w skali roku, na którym ulokować można 40 000 zł.

Kategorie: Nowości,

Dodaj komentarz