55 zł premii gotówkowej za założenie Konta 360° w banku Millennium

mille

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej najnowszej akcji promocyjnej. By uzyskać 55 zł premii gotówkowej wystarczy założyć Konto 360° lub Konto 360° Student w banku Millennium i zasilić je kwotą minimum 500 zł.

Udział w promocji mogą wziąć tylko osoby, które na dzień 24.03.2015 r.  nie są klientami banku, ani pełnomocnikami do żadnego rachunku prowadzonego w banku Millennium.

Warunków, które trzeba spełnić by zgarnąć 55 zł cashbacku jest bardzo niewiele i są one proste do wykonania. Do 24 kwietnia należy zarejestrować się na stronie promocji, a następnie kliknąć w link aktywacyjny przesłany w mailu. Po przekierowaniu na stronę banku należy wypełnić wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student. By potwierdzić założenie konta można wybrać jedną z trzech opcji: przelew weryfikacyjny z innego banku, wizytę kuriera, lub osobistą wizytę w  placówce banku Millennium.  Ostatnim warunkiem jaki trzeba spełnić w ramach promocji jest zasilenie nowo otwartego konta kwotą przynajmniej 500 zł do 21 maja.

Załóż Konto 360° i zgarnij 55zł premii gotówkowej!

Wiadomość o spełnieniu warunków promocji przekażemy uczestnikom mailowo. Po otrzymaniu takiej wiadomości do 9 czerwca trzeba będzie wypełnić na stornie promocji swoje dane do przelewu i spodziewać się premii, której przelew nastąpi najpóźniej do 16 czerwca.

Kategorie: Nowości,

Dodaj komentarz